top of page

H.Berna Poyraz

1968 İstanbul doğumlu H. Berna Poyraz, orta ve lise eğitimini 1987 yılında Özel İtalyan Lisesinde, Üniversite eğitimini 1991 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamlamıştır. 1991-2001 yılları arasında özel bir şirkette muhasebe ve finans müdürlüğü, aynı zamanda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2002 yılında kendi ofisini açarak bağımsız müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

2006 yılından beri İstanbul Mali Müşavirler Odasında Avrupa Birliği Fonları Komitesinde çalışmaktadır.

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Şişli Şubesinde 2007-2009 ve 2014-2016 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2010 yılında İSMMMO Akademi Yabancı Sermayeli Şirketlerde Muhasebe Uzmanlığı Sertifika Programını tamamlamıştır. BD/2016/13974 sicil numarası ile Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi Belgesi sahibidir. Ocak 2017'den itibaren İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Uluslararası İlişkiler Komitesi sekreterliğini yürütmektedir. 

Halen İtalyan Ticaret Odası, İtalyan Dış Ticaret, Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Şişli Şubesinde üyelikleri, Marmara Üniversitesi Mezunları Derneği üyeliği aktif olarak devam etmektedir.

Yabancı Şirketlere Yatırım, Yönetim ve Mali Danışmanlık yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Dünya ile entegre olmak isteyen yerli yabancı yatırımcıları sektörlerinde en üst seviyeye Güvenli yoldan taşıyarak sürdürülebilirliklerine yardımcı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli doğru bilgiye dayanan müşteri odaklı çözümler üretmektir.

bottom of page